Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Select language
fa: انتخاب زبان

en: Current page
fa: صفحه جاری
