Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Custom
tr: Özel

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Select language
tr: Dil seçiniz

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
