Custom Breadcrumbs (1.0.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Custom
it: Personalizzato

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Select language
it: Selezionare una lingua

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Current page
it: Pagina attuale
