Custom Breadcrumbs (1.1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Custom
lt: Savitas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą
