Custom Breadcrumbs (1.1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Entity type
az: Varlıq növü
