Custom Breadcrumbs (1.1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Select language
ur: زبان کا انتخاب کریں
