Custom Configuration (10.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین
