Custom Elements (3.2.0) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Bundle
az: Paket

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Custom display settings
az: Xüsusi ekran parametrləri

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Manage layout
az: Maketi idarə edin

en: Manage view modes
az: Baxış rejimlərini idarə edin

en: Third party settings
az: 3-cü tərəf tənzimləmələri

en: Target entity type
az: Hədəf obyekt növü

en: View or form mode machine name
az: Görün və ya forma rejimi maşın adına
