Custom Field (3.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (294 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Number
uk: Число

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Display
uk: Показ

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Text
uk: Текст

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Date format
uk: Формат дати

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Off
uk: Вимкнено

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Contains
uk: Містить

en: Normal
uk: Звичайне

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Maximum
uk: Максимум

en: Scale
uk: Масштаб

en: Tiny
uk: Крихітний

en: Medium
uk: Середній

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Details
uk: Подробиці

en: General
uk: Загальне

en: Table
uk: Таблиця

en: Timezone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Color
uk: Колір

en: List type
uk: Тип списку

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: String
uk: Рядок

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Rows
uk: Рядки

en: Handler
uk: Обробник

en: Integer
uk: Ціле число

en: Template
uk: Шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Key
uk: Ключ

en: Replace
uk: Замінити

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Lists
uk: Списки

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Select list
uk: Список вибору

en: Granularity
uk: Точність

en: Map
uk: Мапа

en: characters
uk: символів

en: Reference
uk: Посилання

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Default value
uk: Базове значення

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: Above
uk: Зверху

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.
uk: Інструкції для користувача, які будуть показані у формі редагування.

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальна кількість цифр для запису в базу даних із врахуванням дробової частини.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового числа

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстова область (декілька рядків)

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Space
uk: Пробіл

en: Auto
uk: Авто

en: Telephone
uk: Телефон

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Columns
uk: Колонки

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Default format
uk: Базовий формат

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: About
uk: Про модуль

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Column
uk: Колонка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Form element
uk: Елемент форми

en: Number of results
uk: Кількість результатів

en: Time ago
uk: Час тому

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: pixels
uk: пікселів

en: Custom template
uk: Власний шаблон

en: Format settings
uk: Налаштування формату

en: Uri
uk: Адреса ресурсу

en: Column settings
uk: Налаштування стовпця

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Comma
uk: Кома

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Feed item
uk: Елемент потоку

en: Numbered list
uk: Нумерований список

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: External links only
uk: Лише зовнішні посилання

en: Date and time
uk: Дата та час

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою поступу

en: Throbber
uk: Тробер

en: URL to file
uk: URL-адреса до файла

en: Unsigned
uk: Невід'ємне

en: Field prefix
uk: Префікс поля

en: Max length
uk: Максимальна довжина

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: This field stores a number in the database as an integer.
uk: Це поле записує в базу даних число у форматі цілого.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Це поле записує в базу даних число у фіксованому десятковому форматі.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
uk: Це поле записує в базу даних число у форматі з плаваючою комою.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
uk: Найменше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо мінімуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
uk: Найбільше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо максимуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть передувати значенню, наприклад '$ ' or '&euro; '. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину та множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла, як ціле значення.

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Generic file
uk: Звичайний файл

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: Enable <em>Alt</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Заголовок</em>

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Date type
uk: Тип дати

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Big
uk: Великий

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: %name: the value may be no less than %min.
uk: %name: значення має бути не меншим %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
uk: %name: значення має бути не більшим %max.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть після значення, наприклад ' м', ' кБ/с'. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину та множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: Thousand marker
uk: Розділювач тисяч

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Nothing
uk: Нічого

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: URL to image
uk: URL до зображення

en: HTML list
uk: HTML список

en: Label display
uk: Відображення мітки

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Time increments
uk: Проміжки зростання часу

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Change handler
uk: Змінити обробник

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
uk: Тробер не відображає стан відвантажень, проте займає менше місця. Індикатор прогресу більш зручний для спостереження за великими відвантаженнями.

en: <em>Alt</em> field required
uk: Поле <em>Alt</em> обов'язкове

en: <em>Title</em> field required
uk: Поле <em>Заголовок</em> обов'язкове

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Date/time format
uk: Формати дати/часу

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Match limit
uk: Ліміт відповідності

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
uk: Для зняття обмеження на довжину текста посилання залишити порожнім.

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Thin space
uk: Тонка шпація(пробіл)

en: Reference type
uk: Тип посилання

en: Custom output for TRUE
uk: Власний текст для ІСТИНИ

en: Custom output for FALSE
uk: Власний текст для ХИБНОСТІ

en: Choose the type of date to create.
uk: Оберіть тип дати для створення.

en: Date only
uk: Тільки дата

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
uk: Виберіть формат для відображення дати. Перевірте, щоб задати формат, який підходить для даного поля, тобто опускайте час для поля, яке має тільки дату.

en: Date part order
uk: Послідовність складових дати

en: Month/Day/Year
uk: Місяць/День/Рік

en: Day/Month/Year
uk: День/Місяць/Рік

en: Year/Month/Day
uk: Рік/Місяць/День

en: Time type
uk: Тип часу

en: 24 hour time
uk: 24 годинний

en: 12 hour time
uk: 12 годинний

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
uk: Виберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами сутностей.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
uk: Альтернативний текст зображення, для атрибута зображення "alt".

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
uk: Текст заголовку зображення, для атрибута зображення "title".

en: The width of the image in pixels.
uk: Ширина зображення в пікселях.

en: The height of the image in pixels.
uk: Висота зображення в пікселях.

en: Create referenced entities if they don't already exist
uk: Створювати сутності за посиланням, якщо вони ще не були створені до того

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: This field stores a telephone number in the database.
uk: Це поле зберігає у базі даних телефонний номер.

en: Telephone link
uk: Телефонне посилання

en: Number (decimal)
uk: Число (в десятковій системі)

en: Number (float)
uk: Число (з плаваючою комою)

en: Number (integer)
uk: Число (ціле)

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "@name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести значення на кшталт "512" (байти), "80 KB" (кілобайти) або "50 MB" (мегабайти).

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: Internal links only
uk: Лише внутрішні посилання

en: Both internal and external links
uk: Внутрішні і зовнішні посилання

en: Enable Alt field
uk: Увімкнути поле "Alt"

en: Alt field required
uk: Поле "Alt" є обов'язковим

en: Enable Title field
uk: Увімкнути поле "Title"

en: Title field required
uk: Поле "Title" є обов'язковим

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
uk: %name: адреса електронної пошти не може перевищувати @max символів

en: @label referenced from @field_name
uk: @label посилається з @field_name

en: Allowed value with label
uk: Дозволене значення з міткою

en: Display prefix and suffix
uk: Відображати префікс та суфікс

en: Text (plain)
uk: Текст (простий)

en: A field containing a plain string value.
uk: Поле, що містить рядкове значення простого тексту.

en: A field containing a long string value.
uk: Поле, що містить рядкове значення довгого тексту.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
uk: Заголовок для заміни відображення простого числового телефонного номеру

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
uk: Мінімально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Залиште порожнім, якщо обмеження відсутні. Якщо відвантажено зображення меншого розміру, його буде відхилено.

en: @label ID
uk: ID @label

en: Making this field required is recommended.
uk: Рекомендовано зробити це поле обов'язковим.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
uk: Атрибут title використовується в спливній підказці про проведенні мишею над зображенням. Вмикати це поле не рекомендовано оскільки це може призвести до виникнення проблем із зчитувачами екрану.

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Field settings (@on_label / @off_label)
uk: Налаштування поля (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: @entity using @field_name
uk: Сутність @entity використовує поле @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity з полем @field_name, в якому вказується @label.

en: Empty option
uk: Порожній варіант

en: Future format
uk: Формат майбутнього часу

en: Past format
uk: Формат минулого часу

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
uk: Використовуйте <em>@interval</em> в тому місці, де необхідно розмістити форматований текст інтервалу.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
uk: Скільки одиниць часового проміжку має показуватись у форматованому виведенні.

en: Time zone override
uk: Перевизначення часового поясу

en: The time zone selected here will always be used
uk: Завжди буде використовуватись часовий пояс, що тут вибрано

en: Match operator
uk: Оператор збігу

en: See <a href=":url" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
uk: Дивіться <a href=":url" target="_blank">документацію щодо форматів дати у PHP</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
uk: У полі @name мають бути зазначені і висота і ширина.

[ctx: decimal places]
en: Scale
uk: Порядок

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
uk: Максимально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Якщо обмеження відсутні, залиште поле порожнім. Якщо розмір відвантаженого зображення перевищено, його буде зменшено до вказаної ширини та висоти. Зміна розміру зображень призведе до знищення у них <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-даних</a>.

en: Store new items in
uk: Зберігати нові елементи у

en: Default timezone: %zone
uk: Базовий часовий пояс: %zone

en: Text editors (like CKEditor) may override this setting.
uk: Текстові редактори (наприклад CKEditor) можуть перевизначати це налаштування.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це поле рекомендовано увімкнути.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
uk: Кількість відображуваних пропозиції. Для зняття обмежень використовуйте <em>0</em>.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Це має бути внутрішній шлях, як-от %add-node. Також можна почати вводити назву матеріалу для того, щоб обрати його. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
uk: Відокремте розширення комою або пробілом. Кожне розширення може містити абетково-цифрові символи, '.' та '_', і повинно починатися та закінчуватися абетково-цифровим символом.

en: The list of allowed extensions is not valid. Allowed characters are a-z, 0-9, '.', and '_'. The first and last characters cannot be '.' or '_', and these two characters cannot appear next to each other. Separate extensions with a comma or space.
uk: Список дозволених розширень недійсний. Дозволені символи - a-z, 0-9, '.' та '_'. Перший і останній символи не можуть бути "." або "_", і ці два символи не можуть з'являтися поруч. Відокремте розширення комою або пробілом.

en: Add %txt_extension to the list of allowed extensions to securely upload files with a %extension extension. The %txt_extension extension will then be added automatically.
uk: Додайте %txt_extension до списку дозволених розширень для безпечного завантаження файлів із розширенням %extension. Потім розширення %txt_extention буде додано автоматично.

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження

en: Image loading
uk: Завантаження зображення

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
uk: Лінива відтворення зображень із оригінальним атрибутом завантаження зображення (<em>loading="lazy"</em>). Це покращує продуктивність, дозволяючи браузерам ліниво завантажувати зображення.

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
uk: Атрибут завантаження зображень

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
uk: Виберіть атрибут завантаження зображень. <a href=":link">Докладніше про атрибут завантаження зображень.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
uk: Затримує завантаження зображення, поки ця частина сторінки не стане видимою у браузері. У разі сумнівів рекомендується "ліниве" завантаження.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
uk: Змусити браузери завантажувати зображення якомога швидше. Це базово для браузера з причин сумісності. Використовуйте цей параметр лише тоді, коли очікується, що зображення завжди відтворюється.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файлу введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів можуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та викладеного файлу (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: Render the referenced entity.
uk: Відобразити сутність за посиланням.
