Custom Field (3.1.11) - en to ku translation catalogue (92 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Small
ku: بچووک

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: characters
ku: هێما

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Above
ku: سەرەوە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Space
ku: بۆشایی

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Boolean
ku: بوولی

en: Comma
ku: کۆما

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Generic file
ku: پەڕگەی بزێو

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
