Custom Field (3.1.12) - en to mn translation catalogue (57 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Url
mn: Хаяг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Color
mn: Өнгө

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Date and time
mn: Огноо цаг
