Custom Field (3.1.12) - en to sl translation catalogue (88 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Text
sl: Besedilo

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Inline
sl: V vrstici

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Basic
sl: Osnovno

en: Color
sl: Barva

en: String
sl: Niz

en: Rows
sl: Vrste

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Integer
sl: Celo število

en: Hidden
sl: Skrito

en: Key
sl: Ključ

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: characters
sl: znaki

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: Expand
sl: Razširi

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: - Any -
sl: - Vse -

en: Date and time
sl: Datum in čas
