Custom Field (3.1.13) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help text
af: Hulpteks

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Add item
af: Voeg item by

en: Rename
af: Herbenoem

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Table
af: Tabel

en: Color
af: Kleur

en: Optional
af: Opsioneel

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: Field settings
af: Veldverstellings
