Custom Field (3.1.13) - en to os translation catalogue (31 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
