Custom Field (3.1.13) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
