Custom Field (3.1.14) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Details
mk: Детали

en: Date and time
mk: Датум и време
