Custom Field (3.1.15) - en to bg translation catalogue (78 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Small
bg: Малък

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Display
bg: Дисплей

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: String
bg: Стринг

en: Optional
bg: По желание

en: Template
bg: Шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Key
bg: Ключ

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: Select
bg: Избери

en: Text area (multiple rows)
bg: Текстова област (много редове)

en: Field settings
bg: Настройки на полето

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Date and time
bg: Дата и час

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката

en: URL to file
bg: URL на файла

en: This field stores a number in the database as an integer.
bg: Това поле съхранява число в базата данни като цяло число.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни във формат с плаваща запетая.

en: Generic file
bg: Общ файл

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
