Custom Field (3.1.15) - en to my translation catalogue (64 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Small
my: အသေး

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: From
my: မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Above
my: အပေါ်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: @label title
my: @label ခေါင်းစဉ်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
