Custom Field (3.1.15) - en to ne translation catalogue (80 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Contains
ne: समावेश

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Basic
ne: सामान्य

en: Color
ne: रंग

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: Uri
ne: यु आर ई

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
