Custom Field (3.1.15) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Url
sq: Adresa Url

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Color
sq: Ngjyra

en: String
sq: Vargu

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Above
sq: Sipër

en: Expand
sq: Shpalos

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
