Custom Field (3.1.2) - en to sr translation catalogue (70 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Text
sr: Текст

en: Open link in new window
sr: Отвори линк у новом прозору

en: Date format
sr: Формат датума

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Color
sr: Боја

en: Ignore
sr: Игнориши

en: String
sr: Стринг

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Lists
sr: Листе

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Unsigned
sr: Неозначен

en: %name: the value may be no less than %min.
sr: %name: вредност не сме бити мања од %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
sr: %name: вредност не сме бити већа од %max.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Custom output for TRUE
sr: Произвољан излаз за ТАЧНО

en: Custom output for FALSE
sr: Произвољан излаз за НЕТАЧНО

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Create referenced entities if they don't already exist
sr: Креирај референциране ентитете ако већ не постоје

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: This must be an external URL such as %url.
sr: Ово мора бити спољашњи УРЛ као што је %url.

en: Future format
sr: Будући формат

en: Past format
sr: Прошли формат
