Custom Field (3.1.7) - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
