Custom Field (3.1.8) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony
