Custom Field (4.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Items
ca: Elements

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: This must be an external URL such as %url.
ca: Aquest valor hauria de ser una URL externa com %url.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada. Introduïu %nolink per a mostrar només el text de l'enllaç. Introduïu %button per a mostrar només un text accessible via teclat.
