Custom Field (4.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Open
da: Åben

en: View
da: Vis

en: Items
da: Overskrifter

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: Linkit profile
da: Linkit-profil

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: This must be an external URL such as %url.
da: Skal være en ekstern URL som f.eks. %url.
