Custom Field (4.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Open
et: Avatud

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Items
et: Kirjed

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
