Custom Field (4.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Open
gl: Aberta

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Items
gl: Elementos

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Allowed media types, in display order
gl: Formatos multimedia permitidos, en orde de visualización

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
gl: Comece a escribir o título dun contido para seleccionalo. Tamén pode introducir unha ruta interna como %add-node ou unha URL externa como %url. Introduza %front para enlazar coa páxina principal. Introduza %nolink para amosar só o texto da ligazón. Introduza %button para amosar só o texto da ligazón accesible desde o teclado.
