Custom Field (4.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: Items
hr: Stavke

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
