Custom Field (4.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Weight
nl: Gewicht

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

en: Empty option
nl: Lege optie

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Media type ID
nl: Mediatype-ID

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #

en: Allowed media types, in display order
nl: Toegestane mediatypes, in weergavevolgorde

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Dit moet een intern pad zijn zoals %add-node. Begin de titel van een inhoudsitem te typen om het te selecteren. Vul %front in om naar de homepage te linken. Gebruik %nolink om alleen tekst weer te geven zonder link. Vul %button in om alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst te tonen.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Begin de titel van een item te typen om het te selecteren. Of type een intern pad, zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de homepage te linken. %nolink toont alleen de linktekst zonder link. En met %button wordt alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst getoond.

en: Adding a new item...
nl: Nieuw item toevoegen...
