Custom Field (4.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Items
nn: Element

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad
