Custom Field (4.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Open
sk: Otvorené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Items
sk: Položky

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.
