Custom Field (4.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Open
th: เปิด

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Items
th: จำนวน

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
