Custom Field (4.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Open
uk: Відкрито

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Items
uk: Елементи

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: Empty option
uk: Порожній варіант

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Media type ID
uk: ID типу медіа

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #

en: Allowed media types, in display order
uk: Дозволені типи медіа, згідно з послідовністю показу

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Це має бути внутрішній шлях, як-от %add-node. Також можна почати вводити назву матеріалу для того, щоб обрати його. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.

en: Adding a new item...
uk: Додавання нового рядка...
