Custom Field (4.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Open
vi: Mở

en: View
vi: Xem

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Allowed values
vi: Các giá trị cho phép

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
