Custom Field (4.0.2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre
