Custom Field (4.0.2) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Medium
lo: ກາງ
