Custom Field (4.0.2) - en to pl translation catalogue (398 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Small
pl: Małe

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Text
pl: Tekst

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Inline
pl: Przed polem

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Contains
pl: Zawiera

en: Normal
pl: Zwykły

en: Items
pl: Elementy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Scale
pl: Skala

en: Tiny
pl: Bardzo małe

en: Medium
pl: Średnie

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Month
pl: Miesiąc

en: Details
pl: Szczegóły

en: Widget
pl: Kontrolka

en: General
pl: Ogólne

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: All day
pl: Cały dzień

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Color
pl: Kolor

en: List type
pl: Typ listy

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Class
pl: Klasa

en: String
pl: Napis

en: Rows
pl: Wiersze

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Handler
pl: Format

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Template
pl: Szablon

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Key
pl: Klucz

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Time format
pl: Format czasu

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Replace
pl: Zamień

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Lists
pl: Listy

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Site default
pl: Domyślne ustawienia witryny

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Map
pl: Mapa

en: Days
pl: Dni

en: characters
pl: znaków

en: Hours
pl: Godziny

en: Reference
pl: Referencja

en: duration
pl: czas trwania

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Minutes
pl: Minuty

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Select
pl: Wybierz

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: Above
pl: Ponad polem

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Precision
pl: Dokładność

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr przechowywanych w bazie, włączając w to cyfry znajdujące się w części ułamkowej.

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Viewfield
pl: Pole widoku

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Space
pl: Odstęp

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Telephone
pl: Telefon

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Columns
pl: Kolumny

en: Items to display
pl: Elementy do wyświetlenia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Default format
pl: Format domyślny

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: About
pl: O stronie

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Column
pl: Kolumna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Filter type
pl: Typ filtra

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Formatter
pl: Formater

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Web services
pl: Usługi web

en: starting from @count
pl: zaczynając od @count

en: pixels
pl: piksele

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Custom template
pl: Własny szablon

en: Format settings
pl: Ustawienia formatu

en: Column settings
pl: Ustwienia kolumny

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Comma
pl: Przecinek

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Feed item
pl: Pozycja kanału

en: Numbered list
pl: Lista numerowana

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Simple separator
pl: Prosty separator

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Value type
pl: Typ wartości

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
pl: Data w formacie maszynowym (machine redable format). Preferowana CCYY-MM-DD HH:MM:SS .

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: External links only
pl: Tylko odnośniki zewnętrzne

en: Date and time
pl: Data i czas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Bar with progress meter
pl: Belka z paskiem postępu

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: URL to file
pl: Adres URL pliku

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: Field label
pl: Etykieta

en: Accesskey
pl: Klawisz dostępu

en: (first item is 0)
pl: (pierwszy element to 0)

en: (start from last values)
pl: (zacznij od ostatnich wartości)

en: Unsigned
pl: Nieprzypisane

en: Item GUID
pl: GUID elementu

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: This field stores a number in the database as an integer.
pl: To pole przechowuje liczbę w bazie danych jako liczbę całkowitą.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
pl: To pole przechowuje liczbę w bazie danych w formie zmiennoprzecinkowej.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Przedrostek jaki ma być wstawiany przed wartością pola, na przykład '$' lub '&euro; '. Pozostawienie pustego pola oznacza brak przedrostka. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('funt|funtów').

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Generic file
pl: Plik

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Date type
pl: Typ daty

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Big
pl: Duży

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Add media
pl: Dodaj media

en: %name: the value may be no less than %min.
pl: %name: wartość nie może być mniejsza niż %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
pl: %name: wartość nie może być większa niż %max.

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Year range
pl: Zakres lat

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Sufiks jaki ma być dopisany za polem, na przykład 'kbps' lub 'pln'. Pozostawienie pustego pola oznacza brak sufiksu. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('złoty|złotych').

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Token browser
pl: Przeglądarka wzorców

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
pl: Używane przez styl: Tabela do wyboru kolumny do sortowania po kliknięciu pola. Ustawienie domyślne jest wystarczające w większości wypadków.

en: Group column
pl: Kolumna grupująca

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
pl: Wybór kolumny tego pola do użycia w funkcji grupującej wybranej powyżej.

en: Group columns (additional)
pl: Kolumny grupujące (dodatkowe)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
pl: Wybór dodatkowych kolumn tego pola, jakie mają zostać uwzględnione w kwerendzie i po których należy grupować.

en: URL to image
pl: Adres URL obrazu

en: Enter a value
pl: Wpisz wartość

en: HTML list
pl: Lista HTML

en: Multiple field settings
pl: Ustawienia pól wielowartościowych

en: Display all values in the same row
pl: Wyświetl wartości w jednym rzędzie

en: Display @count value(s)
pl: Wyświetl @count wartość

en: Raw @column
pl: Nie obrobiona kolumna @column

en: Reverse order
pl: Odwróć kolejność

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.

en: Datetime
pl: Data i godzina

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: @type field.
pl: Pole @type.

en: Time increments
pl: Przyrosty czasu

en: Starting year
pl: Rok początkowy

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
pl: Wprowadź wartość względną (-9,+9) lub bezwzględną taką jak 2015.

en: Ending year
pl: Rok końcowy

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Change handler
pl: Zmień obsługę

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy

en: The title of the link.
pl: Tytuł odnośnika.

en: The URL of the link.
pl: URL odnośnika.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
pl: Sygnalizator pracy nie pokazuje postępu zadania, ale zajmuje mniej miejsca. Pasek postępu jest pomocny przy monitorowaniu wysyłania dużych plików.

en: <em>Alt</em> field required
pl: Wymagane pole <em>Alt</em>

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: Linkit profile
pl: Profil Linkita

en: First and last only
pl: Tylko pierwsze i ostatnie

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
pl: Data w formacie WWRRMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
pl: Data w formacie RRRRMM.

en: Date in the form of YYYY.
pl: Data w formacie RRRR.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
pl: Data w formacie MM (01-12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
pl: Data w formacie DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
pl: Data w formacie TT (01 - 53).

en: Remove media
pl: Usuń media

en: Date/time format
pl: Format daty i godziny

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: List of @type values
pl: Lista wartości @type

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji

en: Column used for click sorting
pl: Kolumna używana do sortowania poprzez kliknięcie

en: The referenced entity
pl: Wskazywana encja

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
pl: Pozostaw to pole puste aby długość treści odnośnika była nieograniczona.

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Thin space
pl: Mały odstęp

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: Custom output for TRUE
pl: Własna wartość wyjściowa dla PRAWDY

en: Custom output for FALSE
pl: Własna wartość wyjściowa dla FAŁSZU

en: Choose the type of date to create.
pl: Wybierz typ tworzonej daty.

en: Date only
pl: Tylko data

en: AM/PM
pl: Przed/Po południu

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
pl: Wybierz format wyświetlania daty. Pamiętaj aby ustawić odpowiedni format pola tzn. pomiń czas w polu, które ma tylko datę.

en: Date part order
pl: Kolejność elementów daty

en: Month/Day/Year
pl: Miesiąc/Dzień/Rok

en: Day/Month/Year
pl: Dzień/Miesiąc/Rok

en: Year/Month/Day
pl: Rok/Miesiąc/Dzień

en: Time type
pl: Typ czasu

en: 24 hour time
pl: Czas 24 godzinny

en: 12 hour time
pl: Czas 12 godzinny

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
pl: Wybierz metodę automatycznego dokańczania sugestii. Zauważ, że <em>Zawiera</em> w wypadku witryn zawierających tysiące encji może spowodować pogorszenie wydajności.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
pl: Alternatywny tekst obrazu używany jako atrybut 'alt' obrazu.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
pl: Tytuł obrazu używany jako atrybut 'title' obrazu.

en: The width of the image in pixels.
pl: Szerokość obrazu w pikselach.

en: The height of the image in pixels.
pl: Wysokość obrazu w pikselach.

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
pl: Zapisywanie adresu URL i opcjonalnego tekstu odnośnika w polu typu varchar oraz opcjonalnych atrybutów w polu typu blob.

en: Allow link text
pl: Zezwól na treść odnośnika

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika

en: Telephone number
pl: Numer telefonu

en: This field stores a telephone number in the database.
pl: To pole zapisuje numer telefonu w bazie danych

en: Telephone link
pl: Odnośnik telefoniczny

en: The computed DateTime object.
pl: Wyliczony obiekt daty i godziny.

en: Number (decimal)
pl: Liczba (dziesiętna)

en: Number (float)
pl: Liczba (zmiennoprzecinkowa)

en: Number (integer)
pl: Liczba (całkowita)

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
pl: Opcja "@name" musi zawierać poprawną wartość. Możesz pozostawić pole tekstowe puste lub też wprowadzić łańcuch znaków, jak "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów).

en: Allowed link type
pl: Dozwolony typ odnośnika

en: Internal links only
pl: Tylko odnośniki wewnętrzne

en: Both internal and external links
pl: Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne odnośniki

[ctx: Validation]
en: Link data valid for link type.
pl: Prawidłowość danych odnośnika dla typu odnośnika.

en: Enable Alt field
pl: Włącz pole ALT

en: Alt field required
pl: Wymagane pole ALT

en: Enable Title field
pl: Pole Tytuł dostępne

en: Title field required
pl: Pole Tytuł wymagane

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
pl: %name: adres e-mail nie może być dłuższy niż @max znaków.

en: @label referenced from @field_name
pl: @label wskazywana przez @field_name

en: Allowed value with label
pl: Dozwolona wartość z etykietą

en: Display prefix and suffix
pl: Wyświetl przedrostek i przyrostek

en: Text (plain)
pl: Tekst (bez formatowania)

en: A field containing a plain string value.
pl: Pole zawierające zwykły łańcuch znaków.

en: A field containing a long string value.
pl: Pole zawierające długi łańcuch znaków.

en: Users may translate this field
pl: Użytkownicy mogą tłumaczyć to pole

en: Title to replace basic numeric telephone number display
pl: Tytuł zastępujący numer telefonu

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
pl: Minimalny, dopuszczalny rozmiar obrazu wyrażony w postaci SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Pozostawienie pustej wartości sprawi, że wielkość obrazu nie będzie niczym ograniczona. Mniejsze obrazy zostaną odrzucone.

en: @label ID
pl: ID dla typu @label

en: Making this field required is recommended.
pl: Zaleca się ustawienie tego pola jako wymagane.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Widget type machine name
pl: Identyfikator systemowy typu kontrolki

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
pl: Użytkownik może mieć dostęp do URI odnośnika.

en: The path '@uri' is inaccessible.
pl: Ścieżka '@uri' jest niedostępna.

en: The path '@uri' is invalid.
pl: Ścieżka '@uri' jest nieprawidłowa.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
pl: Ustawienia pola (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
pl: Musi być zewnętrznym adresem URL takim jak %url.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
pl: Brak niebezpiecznych protokołów zewnętrznych

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
pl: Brak niedziałających odnośników wewnętrznych

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
pl: Powiąż każdą encję @entity przy użyciu pola @field_name przypisanego do @label

en: Future format
pl: Format przyszły

en: Past format
pl: Format przeszły

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
pl: Użyj <em>@interval</em> w miejscu, w którym chcesz aby pojawił się sformatowany tekst interwału.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
pl: Jak wiele jednostek interwałów powinno zostać wyświetlonych na sformatowanym wyjściu.

en: Time zone override
pl: Nadpisanie strefy czasowej

en: The time zone selected here will always be used
pl: Wybrana tu strefa czasowa będzie używana zawsze

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
pl: W polu @name należy podać wysokość i szerokość.

en: An offset from the current time such as "@example1" or "@example2"
pl: Przesunięcie względem bieżącego czasu np. "@example1" lub "@example2"

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

[ctx: decimal places]
en: Scale
pl: Skala

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
pl: Maksymalna dopuszczalna wielkość obrazu wyrażona jako SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Pozostawienie pustej wartości sprawi, że wielkość obrazu nie będzie niczym ograniczona. Wysłanie większego obrazu spowoduje przeskalowanie go w taki sposób aby odzwierciedlał podaną szerokość i wysokość. Zmiana rozmiaru obrazu w trakcie wysyłania będzie się wiązała z utratą jego <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">danych EXIF</a>.

en: Store new items in
pl: Przechowuj nowe elementy w

en: Date separator
pl: Separator daty

en: The string to separate the start and end dates
pl: Łańcuch znaków do oddzielania początkowych i końcowych dat.

en: Start date value
pl: Wartość daty początkowej

en: The computed start DateTime object.
pl: Wyliczony obiekt początkowej daty i godziny

en: End date value
pl: Wartość daty końcowej

en: The computed end DateTime object.
pl: Wyliczony koniec w postaci obiektu DateTime.

en: The @title end date cannot be before the start date
pl: Data końcowa @title nie może być wcześniejsza niż data początkowa

en: Text editors (like CKEditor) may override this setting.
pl: Edytory tekstowe (np. CKEditor) mogą nadpisać to ustawienie.

en: Edit all
pl: Edytuj wszystkie

en: @title field is required if there is @uri input.
pl: Pole @title jest wymagane w przypadku gdy występuje @uri.

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
pl: Pole @uri jest wymagane w przypadku gdy określono pole @title.

en: Update widget
pl: Aktualizuj kontrolkę

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
pl: Typ elementu mediów "@label" jest niedozwolony. Dozwolone typy: @types

en: Allows you to select items from the media library.
pl: Umożliwia wybranie elementów z biblioteki mediów.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu. Zaleca się włączenie tego pola.

en: Remove @label
pl: Usuń @label

en: Opening media library.
pl: Otwieranie biblioteki mediów

en: Removing @label.
pl: Usuwanie @label.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
pl: Liczba sugesti, które zostaną wyświetlone. Użyj <em>0</em>, aby usunąć limit.
