Custom Field (4.0.2) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Color
ta: நிறம்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
