Custom Field (4.0.4) - en to eu translation catalogue (188 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Small
eu: Txikia

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Format
eu: Formatua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Url
eu: URLa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Contains
eu: Edukia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Items
eu: Elementuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: General
eu: Orokorra

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: All day
eu: Egun osoa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Color
eu: Kolore

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: String
eu: Katea

en: Rows
eu: Lerroak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Integer
eu: Osokoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Key
eu: Giltza

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Map
eu: Mapa

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Select
eu: Aukeratu

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Above
eu: Gainean

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: starting from @count
eu: hasi @count-tik

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Custom template
eu: Egokitutako eredua

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: Comma
eu: Koma

en: @label title
eu: @label izenburua

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: URL to file
eu: URL-tik fitxategira

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: (first item is 0)
eu: (lehen elementua 0 da)

en: (start from last values)
eu: (hasi azken baliotik)

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Generic file
eu: Fitxategi generikoa

en: Minimum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio minimoa

en: Enable <em>Alt</em> field
eu: <em>Alt</em> eremua gaitu

en: Enable <em>Title</em> field
eu: <em>Izenburu</em> eremua gaitu

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Date type
eu: Data mota

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Collapse
eu: Tolestu

en: Year range
eu: Urte tartea

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -

en: Nothing
eu: Ezer

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: Starting year
eu: Hasiera urtea

en: Ending year
eu: Amaiera urtea

en: The title of the link.
eu: Estekaren Izenburua

en: The URL of the link.
eu: Estekaren Url-a

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.

en: Month/Day/Year
eu: Hilabetea/Eguna/Urtea

en: Day/Month/Year
eu: Eguna/Hilabetea/Urtea

en: Year/Month/Day
eu: Urtea/Hilabetea/Eguna

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia

en: Telephone link
eu: Telefono esteka

en: Number (decimal)
eu: Zenbakia (hamartarra)

en: Number (float)
eu: Zenbakiak (float)

en: Number (integer)
eu: Zenbakia (integer)

en: Text (plain)
eu: Testu (laua)

en: @label ID
eu: @label ID-a

en: Field settings (@on_label / @off_label)
eu: Eremu ezarpenak (@on_label / @off_label)

en: Future format
eu: Etorkizun formatua

en: Past format
eu: Lehenaldi formatua
