Custom Field (4.0.4) - en to fa translation catalogue (254 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: File
fa: فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: Small
fa: کوچک

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Display
fa: نمایش

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Url
fa: نشانی

en: Off
fa: خاموش

en: Inline
fa: درون خطی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Contains
fa: شاملِ

en: Normal
fa: عادی

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Scale
fa: مقیاس

en: Medium
fa: متوسط

en: Media
fa: رسانه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ساختار

en: General
fa: عمومی

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Basic
fa: پایه

en: Color
fa: رنگ

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Class
fa: کلاس

en: String
fa: رشته

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Integer
fa: صحیح

en: Template
fa: قالب

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Hidden
fa: پنهان

en: Key
fa: کلید

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Site default
fa: پیش‌فرض سایت

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Map
fa: نقشه

en: characters
fa: حروف

en: Hours
fa: ساعت

en: Reference
fa: ارجاع

en: duration
fa: مدت

en: Reversed
fa: معکوس

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Select
fa: انتخاب

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: Above
fa: بالا

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Decimal
fa: اعشار

en: Float
fa: شناور

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در پایگاه داده ذخیره شود، شامل ارقامی که در سمت راست اعشار قرار می‌گیرد.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Space
fa: فاصله

en: Expand
fa: گسترش دادن

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Items to display
fa: آیتم‌ها برای نمایش

en: Offset
fa: جابجایی

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: About
fa: درباره

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Column
fa: ستون

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Filter type
fa: نوع فیلتر

en: Number of results
fa: تعداد نتایچ

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: pixels
fa: پیکسل

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Custom template
fa: قالب سفارشی

en: Format settings
fa: تنظیمات قالب

en: Uri
fa: آدرس

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Boolean
fa: منطقی

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Bundle
fa: بسته

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Comma
fa: کاما

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: - Any -
fa: - هر -

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: URL to file
fa: آدرس به فایل

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: Unsigned
fa: بدون علامت

en: This field stores a number in the database as an integer.
fa: این فیلد اعداد را در پایگاه داده به قالب اعداد صحیح ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
fa: این فیلد اعداد را در پایگاه داده به قالب اعداد شناور ذخیره می‌کند.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: رشته‌ای را که پیشوند مقدار است را وارد کنید، مانند '$' یا '&euro;'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds').

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Generic file
fa: فایل عمومی

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: فیلد <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: %name: the value may be no less than %min.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند بیشتر از %max باشد.

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: رشته‌ای را که پسوند مقدار است را وارد کنید، مانند 'm' یا 'kb/s'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds').

en: Thousand marker
fa: علامت هزارگان

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Nothing
fa: هیچ

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: HTML list
fa: لیست HTML

en: Multiple field settings
fa: تنظیمات فیلد چندگانه

en: Display all values in the same row
fa: نمایش همه‌ی مقادیر در یک سطر

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان

en: Entity reference
fa: ارجاع موجودیت

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.

en: The URL of the link.
fa: URL پیوند.

en: First and last only
fa: فقط اولین و آخرین

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: List of @type values
fa: فهرست @type مقادیر

en: Tokens for lists of @type values.
fa: رمز های لیست مقادیر @type

en: Custom output for TRUE
fa: خروجی سفارشی برای TRUE

en: Custom output for FALSE
fa: خروجی سفارشی برای FALSE

en: AM/PM
fa: ق.ظ/ب.ظ

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Widget type machine name
fa: نام ماشینی نوع اجزا

en: Future format
fa: قالب‌بندی آینده

en: Past format
fa: قالب‌بندی گذشته

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه
