Custom Field (4.0.4) - en to ka translation catalogue (90 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Small
ka: პატარა

en: Time
ka: დრო

en: Length
ka: სიგრძე

en: Format
ka: ფორმატი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Items
ka: ელემენტები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Key
ka: გასაღები

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Above
ka: ზემოთ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Nothing
ka: არაფერი
