Custom Field (4.0.4) - en to lt translation catalogue (236 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Small
lt: Mažas

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: Display
lt: Rodymas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Contains
lt: Turi

en: Normal
lt: Normalus

en: Items
lt: Elementai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: General
lt: Bendras

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Timezone handling
lt: Laiko juostos apdorojimas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Rows
lt: Eilutės

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Template
lt: Šablonas

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Days
lt: Dienos

en: characters
lt: simboliai

en: Hours
lt: Valandos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Minutes
lt: Minutės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Above
lt: Virš

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Space
lt: Tarpas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Time ago
lt: Prieš

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: pixels
lt: pikseliai

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Bundle
lt: Paketas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Comma
lt: Kablelis

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: External links only
lt: Tik išorinės nuorodos

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: This field stores a number in the database as an integer.
lt: Šis laukelis saugo skaičius duomenų bazėje kaip sveikuosius.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje slankaus kablelio formatu.

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: %name: the value may be no less than %min.
lt: %name: reikšmė gali būti ne mažesnė nei %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
lt: Nurodykite eilutę, kuri turi būti priesagoje, pvz. ' m', ' kb/s'. Nieko nenurodyti - palikti tuščią. Vienaskaitos ir daugiskaitos reikšmes atskirti vertikaliu brūkšniu ('kilogramas|kilogramai').

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Nothing
lt: Nieko

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Token browser
lt: Token naršyklė

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Choose the type of date to create.
lt: Pasirinkite kuriamos datos tipą.

en: Date only
lt: Tik data

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: The width of the image in pixels.
lt: Paveikslėlio plotis pikseliais.

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai

en: Internal links only
lt: Tik vidinės nuorodos

en: Both internal and external links
lt: Tiek vidinės tiek ir išorinės nuorodos

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lt: %name: el. pašto adresas negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Widget type machine name
lt: Valdiklio tipo mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
lt: Laukelio nustatymai (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url.

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas

en: See <a href=":url" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lt: <a href=":url" target="_blank">PHP datos formatų dokumentacija</a>.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Rekomenduojama įjungti šį laukelį.
