Custom Field (4.0.5) - en to bo translation catalogue (230 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Small
bo: ཆུང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Unformatted
bo: རྣམ་གཞག་བཟོས་མེད་པ

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Items to display
bo: སྟོན་དགོས་པའི་ནང་ཚན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: starting from @count
bo: @count་ནས་འགོ་རྩོམ་པ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Column settings
bo: སྡེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: @label title
bo: ཁ་བྱང་ @label

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Simple separator
bo: སྟབས་བདེའི་མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་གང་རུང་། CCYY-MM-DD HH:MM:SS་ཡིན་ན་ལེགས།

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Bar with progress meter
bo: འཕེལ་རིམ་ཡོད་པའི་ཕྲེད་ཐིག

en: Throbber
bo: མཚོན་རིས

en: URL to file
bo: ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་གནས

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད

en: (first item is 0)
bo: ༼ནང་ཚན་དང་པོ་0་ཡིན༽

en: (start from last values)
bo: ༼མཇུག་མཐའི་ཐོབ་གྲངས་ནས་འགོ་རྩོམ་པ༽

en: This field stores a number in the database as an integer.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་ཧྲིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་ཐུང་བ་ལ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་སྔོན་དུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། '$ ' ཡང་ན་'&euro; ' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།

en: Generic file
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་ཡིག་ཆ

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Enable <em>Alt</em> field
bo: <em>བརྗེ་ལེན་</em>་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: Enable <em>Title</em> field
bo: <em>ཁ་བྱང་</em>གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: %name: the value may be no less than %min.
bo: %name། ཐོབ་གྲངས་དེ་%min་ལས་ཉུང་བ་ཡིན་མི་ཉན།

en: %name: the value may be no greater than %max.
bo: %name། ཐོབ་གྲངས་དེ་%max་ལས་ཆེ་མི་ཉན།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མཇུག་ཏུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། ' m', ' kb/s' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Group column
bo: ཁག་གི་སྟར་བ

en: Group columns (additional)
bo: ཚོ་ཁག་གི་གྱེན་ཕྲེང༼ཟུར་སྣོན་བྱས་པ༽

en: HTML list
bo: HTML ཡི་མིང་ཐོ

en: Multiple field settings
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་སྣ་མང

en: Display all values in the same row
bo: ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: Display @count value(s)
bo: ཐོབ་གྲངས་@count་མངོན་པ

en: Raw @column
bo: བསྒྱུར་མེད་པའི་@column

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.

en: The title of the link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང་།

en: The URL of the link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་URL།

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
bo: མཚོན་རིས་ཀྱིས་ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་མངོན་མི་ཐུབ་ནའང་གནས་ཁུལ་ཆུང་ཆུང་ལས་མི་བཟུང་བ། འཕེལ་རིམ་ཐིག་ནི་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆ་ཆེན་པོ་ཡོད་པའི་སྐབས་སུ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པར་ཕན་ཐོགས་ཡོད།

en: Linkit profile
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: First and last only
bo: ཐོག་མ་དང་རྗེས་མ་ཁོ་ན

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽

en: Date in the form of CCYYMMDD.
bo: CCYYMMDD་རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYYMM.
bo: YYYYMM རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYY.
bo: YYYY རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of MM (01 - 12).
bo: MM ༼01 - 12༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of DD (01 - 31).
bo: DD ༼01 - 31༽ རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of WW (01 - 53).
bo: WW ༼01 - 53༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Column used for click sorting
bo: མནན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་པར་སྤྱོད་དགོས་པའི་བསྟར་བ

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽

en: Custom output for TRUE
bo: TRUE འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Custom output for FALSE
bo: FALSE མ་འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ
