Custom Formatters (8.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Mode
da: Tilstand

en: Formatter
da: Formatering

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Field types
da: Felttyper

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
da: Vises i den administrative grænseflade for at gøre det nemt at identificere den.

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
