Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Node
es: Nodo

en: Filter
es: Filtro

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Close
es: Cerrar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Refine
es: Refinar

en: Undo
es: Deshacer

en: Language neutral
es: Sin idioma específico

en: Show only items where
es: Mostrar sólo los elementos en los que

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: The machine-readable name %type is already taken.
es: El nombre legible por la máquina %type ya está asignado.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
es: El nombre de sistema sólo puede tener letras en minúsculas, números y guiones bajos.

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: and where %property is %value
es: y donde %property es %value

en: where %property is %value
es: donde %property es %value

en: and where
es: y donde

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
