Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Close
nl: Sluiten

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: The machine-readable name %type is already taken.
nl: De systeemnaam %type is al in gebruik.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Option name
nl: Optienaam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
