Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
