Custom Publishing Options (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Views
ar: الرؤى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity
ar: الكيان

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
