Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
