Custom Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Languages
ur: زبانیں
